Меню сайту
Календар
Архів записів
Наше опитування
Міні-чат
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
Заклади культури села СобківкаВ селі Собківка працюють заклади культури – сільський Будинок культури та сільська бібліотека.
Директором Будинку культури працювала Оберемок Лариса Станіславівна, нині - Орлова Ольга Миколаївна. Завідуючою сільською бібліотекою та художнім керівником працює Кравченко Катерина Олексіївна.
Бібліотека обслуговує 650 читачів, в тому числі 100 дітей. В бібліотеці та Будинку культури проводяться різноманітні масові заходи: вечори, усні журнали, зустрічі, вогники , дискотеки та ін.
Вже стало традицією проводити щороку Свято села, на якому жителі села та голова села вітають найстаршого та наймолодшого жителів села. Подружні пари святкують срібне та золоте весілля. Також щороку працівники культури організовують фольклорне свято Івана Купала. Обов’язковою традицією є вшанування воїнів, що полягли визволяючи с.Собківку від німецько-фашистських загарбників 10 березня та жителів села, що загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни - 9 травня.
Вшановуються щороку і воїни-афганці, для яких проводяться вогники, запрошуються їх рідні.
Проводяться також вечори для людей похилого віку, до Дня Матері та ін.
В бібліотеці оформлено різні книжкові виставки, тематичні полиці, проводиться відповідна робота до знаменних ї пам’ятних дат в історії села та держави.
Багато років віддала праці в бібліотеці та Будинку культури Кравченко Катерина Олексіївна. За 37 років роботи, вона намагалась чим більше охопити жителів села участю в художній самодіяльності, прищепити любов до української культури.
В минулому році Катерину Олексіївну було відзначено грамотою відділу
культури району, як одну з найкращих працівників галузі.
Багато творчої енергії віддає молодому поколінню популяризатор гри на українських народних інструментах беззмінний керівник ансамблю „Веселих гармоністів” с. Собківки - Черній Іван Степанович.
Колектив учнів Собківського НВК під його керівництвом є учасником не тільки районних свят і конкурсів, але і лауреатом міжнародного конкурсу юних гармоністів. Механізатор за професією Черній І.С.- талановитий музикант і педагог за покликанням.
Багато дітей пройшли школу народної музики Івана Степановича. Більшість із них хоч і не стають професійними музикантами за те поширюють любов до української народної музики, стають духовно багатшими. Частина ж учнів додатково ще навчаються в музичній школі в м. Умані по класу баяну, акордеону, фортепіано та скрипки.
|