Четвер, 25.04.2024, 16:37

«  Січень 2015  »
Як часто ви хворієте

Головна » 2015 » Січень » 30 » Про участь у акції милосердя «Діти за мир»
Про участь у акції милосердя «Діти за мир»

І знову смуток грізно душить –

У душу спущена труна.

Навіщо жити, любий друже,

Якщо в очах лиш пустота…

І знову згадую той погляд,

Ласкавий ніжний голос твій.

Підсіла на війну, як на міцний наркотик

Й несу у вічність хрест могильний свій.

Війна міцно закарбувалася у життя кожного українця і напевне немає жодного байдужого до нашої спільної біди, до нашого горя. Немає! НЕ БУДЕ!

Учні Собківського НВК, за ініціативи дирекції та голови сільської ради, з неймовірним ентузіазмом виявили бажання долучитися до акції доброї волі і скинулися коштами на необхідні солдатам речі. Кожна родина внесла маленький, але такий вагомий внесок у загальне добре діло, аби наші захисники відчули підтримку та любов до того, що вони роблять – до праведного діла – ЗАХИСТУ БАТЬКІВЩИНИ. Зібрані кошти (1880 грн.) були перераховані в штаб підтримки бійців АТО, проте це іще не все. Учень, Чабанов Володимир, взяв участь у Всеукраїнській акції «Діти за мир» і намалював картину, в якій символічно зобразив нашу країну та ситуацію, в якій вона опинилася. Зміст картини настільки глибоко філософський, символічний, що дивує своєю глибиною світосприйняття дитини. Цей крок учня можна назвати своєрідним подвигом, адже він неабияк боявся, що його не зрозуміють однолітки, проте бажання донести своє послання до солдат АТО виявилося сильнішим.

Ми дивна нація – лише в екстрені ситуації ми здатні акумулювати усі свої сили і перемогти будь-яку ситуацію, яка б не склалася на нашому шляху. Напевно в цьому і є наша сила, міць. І допоки ця міць тектиме в наших жилах, допоки і житиме наш народ.

Слава Україні ! Слава Героям!

Переглядів: 383 | Додав: Українка | Рейтинг: 0.0/0